Referencje

Polecamy Piotra! Świetnie wykonana praca. Piotr uwiecznił najpiękniejsze chwile z naszego ślubu i wesela. Zdjęcia są świetnie wykonane. Piękny plener. Każdy kto ogląda nasz album jest zachwycony… Dziękujemy :)
Ewelina i Kamil
Polecam Piotra w 100%! Profesjonalizm w każdym calu, piękne zdjęcia, super kontakt i organizacja. Oglądając pierwszy raz pokaz zdjęć ze ślubu, popłakałam się... Polecam wszystkim. Dorota
Dorota i Adam
Ofertę Piotra znaleźliśmy na jednej ze stron w internecie. Przekonały nas jego prace, kolorowe, jasne ale nie przesadzone. Zaufaliśmy mu i słusznie. Pełen profesjonalizm, przepiękne zdjęcia, miła atmosfera i pomysłowośc przy realizacji zdjęc zaowocowały piękną pamiątką do końca życia. Serdecznie Polecam! Agnieszka.
Agnieszka i Tomek
Z całą pewnością polecamy Piotrka. Zdjęcia wyszły rewelacyjne! W trackie oglądania prezentacji nie zabrakło wzruszeń jak i uśmiechów. Nie jesteśmy w stanie wyrazić naszej wdzięczności za tak świetnie wykonana pracę.
Lidia i Robert
Zdjęcia super - ukazują piękne emocje towarzyszące nam przy zdjęciach, miła współpraca z fotografem. Jest otwarty na wszelkie propozycje, a przede wszystkim robi to z uczuciem i z pasją. Naprawdę polecamy.
Karolina i Adam
Bardzo polecamy Piotra. Byliśmy z narzeczonym bardzo zadowoleni. Zdjęcia wyszły przepiękne, niektóre naturalne, inne magiczne...
Magda i Maks
Znakomicie udało Ci się oddać klimat naszej uroczystości. Albumy przygotowałeś perfekcyjnie, prezentują się bardzo elegancko, a wybór zdjęć nie mógł być lepszy. Jesteśmy oboje z Kasią pod wielkim wrażeniem Twoich umiejętności i doskonałego oka, dzięki któremu mogliśmy spojrzeć na nasz ślub i wesele z zupełnie innej perspektywy.
Kasia i Łukasz