Fotografia ślubna pełna emocji - Warszawa | woj. mazowieckie

fotografia ślubna warszawa ostrołęka

Zapraszam do zapoznania się z moją ofertą fotografii ślubnej. Kieruję ją do wymagających par, które oczekują ciekawych, pełnych emocji, niepowtarzalnych zdjęć ślubnych. Dzień ślubu jest jednym z najważniejszych w życiu. Jako fotograf ślubny staram się zatrzymywać w kadrach wszystkie wyjątkowe chwile, które towarzyszą Wam w tym szczególnym dniu. Pracuję w stylu reportażowym i nie ingeruję w przebieg wydarzeń. Staram się być na tyle blisko Was, aby uchwycić najważniejsze momenty, a jednocześnie na tyle daleko, żeby nie rozpraszać Was i Waszych gości moją obecnością. Stawiam przede wszystkim na to, aby zdjęcia ślubne tworzyły spójną, ciekawą i pełną emocji historię, jednocześnie nie zamykam się w sztywnych schematach. Każdy reportaż ślubny jest wyjątkowy, tak jak wyjątkowy będzie dzień Waszego ślubu.

Używam wysokiej klasy sprzętu fotograficznego, który umożliwa fotografowanie w nawet najbardziej niekorzystnych warunkach oświetleniowych. Bardzo dbam zarówno o jakość zdjęć ślubnych, ale nie mniej o ich bezpieczeństwo. Na zlecenia zawsze zabieram ze sobą dwa aparaty oraz zapasowe obiektywy i lampy błyskowe. Posiadam wszelkie niezbędne upoważnienia do fotografowania uroczystości kościelnych, wydane przez warszawską Kurię Metropolitalną.

Więcej o moim stylu i filozofii pracy przeczytać można tutaj: Fotograf ślubny - o mojej pracy.

Zapraszam do kontaktu

Skontaktuj się ze mną i zapytaj o szczegóły oferty.

Napisz do mnie
W dniu ślubu towarzyszyć mogę Wam z aparatem od przygotowań, po ceremonię aż do najistotniejszych chwil przyjęcia weselnego. Ponadto wykonuję sesje plenerowe - poślubne i narzeczeńskie.

sesja narzeczeńska warszawa
Sesja narzeczeńska

Sesja narzeczeńska jest świetną okazją dla Was, żebyście "oswoili" się z obiektywem aparatu, a także poznali mój styl pracy w plenerze. Takie spotkanie w luźnej atmosferze pozwoli nam również lepiej się poznać, co procentuje później w dniu ślubu i podczas sesji poślubnej. Sesje narzeczeńskie wykonuję zazwyczaj kilkanaście dni przed ślubem.

fotografia ślubna warszawa przygotowania
Przygotowania

Dzień Waszego ślubu rozpoczynam od sfotografowania przygotowań. W domu Panny Młodej pojawiam się ok.3 godziny przed rozpoczęciem ceremonii. Obserwuję Wasze emocje, wyczekiwanie, podekscytowanie. Przygotowania to również czas na uchwycenie kadrach detali, które wyglądają wtedy naprawdę pięknie. Suknia, welon, obrączki, buty, bukiet ślubny... to musi znaleźć się na zdjęciach.

fotografia ślubna warszawa ceremonia
Ceremonia

Ceremonia, czyli najważniejszy etap reportażu ślubnego. To wtedy ślubujecie sobie miłość, wierność i uczciwość małżeńską. Moim zadaniem jest pozostać jak najbardziej "niewidocznym". Podczas ceremonii staram się być obserwatorem wydarzeń, który naciska spust migawki w kulminacyjnych momentach i zamyka w kadrach najistotniejsze chwile.

fotografia ślubna warszawa wesele
Wesele

Na przyjęciu weselnym towarzyszę Wam z aparatem do godz. 1 w nocy. Wesele to czas przede wszystkim radosnych zabaw i mnóstwa emocji, zarówno dla Was, jak i zaproszonych gości. Ten etap reportażu ślubnego to czas na łapanie w kadrach takich momentów jak Wasz pierwszy taniec, radosnych toastów, oczepin, czy krojenia tortu. W czasie przyjęcia weselnego możecie zrobić sobie pozowane zdjęcia z rodziną i gośćmi, możemy również wybrać się na mini-sesję plenerową.

fotografia ślubna warszawa plener
Plener ślubny

A gdy emocje po ślubie już nieco opadną, wybierzemy się na kilkugodzinną sesję zdjęciową w plenerze. Tematykę oraz miejsca do sesji zawsze wybieramy wspólnie. Być może macie ochotę na romantyczne zdjęcia w parku? A może wolicie mniej typowe miejsca? Na pewno coś razem wymyślimy.

fotografia ślubna warszawa ślub cywilny
Ślub cywilny

Moja oferta obejmuje również wykonanie fotoreportażu ze ślubu cywilnego. Mogę być do Waszej dyspozycji od przygotowań do ostatnich chwil przyjęcia weselnego lub uroczystego obiadu. Zakres usługi można poszerzyć o sesję plenerową i narzeczeńską.

Proponuję Wam kilka gotowych pakietów ślubnych. Ponieważ jednak nie ma dwóch takich samych Par i dwóch identycznych ślubów, moja oferta jest elastyczna i może być dostosowana do Waszych oczekiwań. W zależności od wybranego pakietu otrzymacie:

  • zdjęcia w formie cyfrowej w dużej rozdzielczości, z których będziecie sami mogli wykonywać odbitki w dowolnych, nawet bardzo dużych formatach;
  • autorską, profesjonalną obróbkę komputerową każdego zdjęcia;
  • odbitki zdjęć na najwyższej jakości papierze fotograficznym - do wyboru papier matowy o strukturze jedwabiu lub błyszczący;
  • ponadczasowy, stylowy album klasyczny z wklejonymi zdjęciami;
  • ekskluzywną fotoksięgę w oprawie ze skóry ekologicznej, wraz z indywidualnym projektem rozkładówek;
  • dynamiczną prezentację zdjęć z muzyką;
  • prywatną galerię internetową, którą umieszczam na mojej stronie pod unikalnym, znanym tylko Wam adresem. W ten sposób łatwo będziecie mogli pokazać Wasze zdjęcia rodzinie i znajomym;
  • zdjęcia w dużym formacie (30x20 cm i większe), oprawione w antyramę lub drewnianą ramkę.
Po więcej szczegółów dotyczącej mojej oferty serdecznie zapraszam do kontaktu. Zachęcam również do spotkania, na którym moglibyśmy poznać się, porozmawiać o moich zdjęciach i Waszych oczekiwaniach względem fotografa ślubnego. Na spotkaniu zaprezentuję Wam również przykładowe albumy ślubne.

Zapraszam do kontaktu

Skontaktuj się ze mną i zapytaj o szczegóły oferty.

Napisz do mnie